Muzur Şeyler !
Ödeme Yap !
Hızlı Seçim, ziyaretçilerin ilgi alanlarına göre kolayca aradaklarını bulmaları için hazır kategori gurupları içerir, hele bir deneyin !
Hızlı Teslimat :
100 TL üzeri alışverişleriniz de ücretsiz kargo !
 • Avantajlar Dünyası :
  Avantaj Rehberimize abone olun, e-mailinize gelecek bildirimlerle hiç birini kaçırmayın .
 • V-Pills Kullanmayan Kalmasın :
  V-Pills 3 Kutu kısa bir süre için indirimde, sadece 290 TL Kaçırmayın...
 • Kurye ile Hızlı Teslimat :
  İzmir içi siparişlerinizde sadece 1 saate kapınıza getiriyoruz.
 • Fleshlight Orjinal Seri Geldi:
  Fleshlight Geldi % 100 orjinal Amerikadan Yapay Vajina.

Güvenli Ödeme :
     Erojen.Com 'dan alış veriş yapıp kredi kartı ile ödeme yaptığınızda bu ödeme extrenizde "TYTS Tekstil Paz. Tic." olarak görünür.

İçeriği Saklı Gönderim :
    Tüm siparişleriniz gönderim öncesinde özenle hazırlanır. Alıcı bolümünde adınız telefonunuz ve adresiniz yer alırken; Gönderen kısmında ise hiç bir bilgi yer almaz. Bazı kargo firmaları isimsiz gönderiye izin vermdiği takdirde gönderen olarak "TTY Tekstil Paz. Tic." yada "Barış Toner" yazacaktır. Ürün içeriği ile ilgili açıklamada boş yada hediyelik eşya yazabilir.

    Tarafımızdan adresinize gönderilen siparişlerimizin bulunduğunuz bölgelere göre kargoda taşınma süreleri değişkenlik gösterebilir. İzmir içi kurye ile teslimatlarda 30 dk ila 2 saat arasında siparişiniz adresinize teslim edilir. Kargoda ise 1. bölge olaran adlandırılan alanda 24 saat ve daha kısa zamanda 2. bölgelerde 38 ila 48 saat arasında 3. bölgelerde bu süre 72 saate kadar çıkabilmektedir.

Online Alışverişte Güvenlik:
    Sitemiz yeni teknoloji tasarımla yayınlanarak üst düzey şifreleme sistemleri iel verileriniz korunma altına alınmıştır. Herhangi bir bilginizin 3. kişilerin eline geçmesi mümkün değildir. Kredi kartı ile ödeme sırasında son sürüm aes şifreleme kullanılarak kart bilgilerinizin doğrulanması amacı ile bankaya gönderilir.

Kapıda Nakit Ödeme:
    Kredi kartı kullanmıyor yada kullanmak istemiyorsanız ödemeleriniz siparişinizi kapıda teslim alırken de yapabilirsiniz. Kapıda ödeme seçenekleri ile ister kredi kartı isterseniz nakit olarak ürünü teslim alırken ödeme yaparsınız. Ayrıca anlaşmalı olduğumuz banka kartlarına (World ve Bonus) peşin fiyatına 2 ila 12 taksit yaptırabilirsiniz.

Bildirim !

 

Başlık
Açıklama

 

Yükleniyor

İşleminiz gerçekleştirilirken lütfen bekleyin...