Muzur Şeyler !
Ödeme Yap !
Hızlı Seçim, ziyaretçilerin ilgi alanlarına göre kolayca aradaklarını bulmaları için hazır kategori gurupları içerir, hele bir deneyin !
Hızlı Teslimat :
100 TL üzeri alışverişleriniz de ücretsiz kargo !
 • Avantajlar Dünyası :
  Avantaj Rehberimize abone olun, e-mailinize gelecek bildirimlerle hiç birini kaçırmayın .
 • V-Pills Kullanmayan Kalmasın :
  V-Pills 3 Kutu kısa bir süre için indirimde, sadece 290 TL Kaçırmayın...
 • Kurye ile Hızlı Teslimat :
  İzmir içi siparişlerinizde sadece 1 saate kapınıza getiriyoruz.
 • Fleshlight Orjinal Seri Geldi:
  Fleshlight Geldi % 100 orjinal Amerikadan Yapay Vajina.

Remans geciktirici Sprey

Tarih : 11.12.2012 21:14

 

Remans Geciktirici Sprey
Dooz 14000 Remans Geciktirici Sprey 45-60 Dakika Arası Etki eder Dik ve Sert Penisler için Hiç bir yan etkisi yoktur Zararsızdır yan etki içermez Erken Boşalmayı Önler, Daha Geç Boşalmanızı Sağlar
 
Dooz Remans Sprey Nedir?
Geciktirici Sprey ; 100 yıl önce 1893 te Hamburg Almanya ‘da kurulan Walter Ritter Firması tarafından üretilmektedir.
Remans Sprey bir cinsel üründür. Erkekler için üretilmiştir. Etkileri; penisin uzun süre dik ve sert kalmasını sağlar ve boşalmayı geciktirir.
 
Erken boşalmayı önlediği yıllardır bilinmektedir. Remans Sprey genelde sex film yıldızları tarafından kullanılmaktadır. Filmlerde gördüğümüz uzun süreli sevişme sahneleri Remans Sprey sayesinde olmaktadır.
 
Geciktiriciler Yan Etkileri Var mı?
Gecikme Spreyi günümüze kadar bildirilen herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır ancak biz yine de uyarmakta fayda görüyoruz: Dooz 14000 Sprey uzun süreli ereksiyonlar sağlarken vücudun ani su ve mineral kayıplarına karşın vitaminle desteklenmesi vücut açısından daha sağlıklıdır.Ayrıca Geciktirici Sprey içeriğindeki E vitamini ile teni beslemekte ve onarmaktadır.
Böylece hem sizde hem de partnerinizde oluşacak olan tahriş en az seviyeye inmektedir.
 
Geciktirici Sprey Kalite Kontrol
Üretim Alman İlaç kanunları ve GMP (good Manufacturing Practice) kurallarına bağlı olarak modern ilaç teknolojisinin sağladığı yüksek standart ve emniyet koşulları ile üretim yapılmaktadır . Katı ve gelişmiş bir kalite kontrol sistemi uygulanmakta ve GLP(good laboratory practice) den taviz verilmemektedir.
Erken boşalma milyonlarca erkekte en az bir kez görülen yaygın bir problemdir. Erkek nüfusunun yaklaşık %75 inde bu sorun gözlemlenmektedir.
 
Cinsel aktivitinizden sadece 5 dakika kadar önce sıkacağınız Remans sprey ile; * Gereğinden yüksek olan cilt hassasiyetinizi belirli ölçüde düşürecek; * Daha sorunsuz ve uzun bir ereksiyona kavuşacak * Kendinize olan güveninizi ve tatmin duygunuzu artıracak * Aynı zamanda partnerizinde cinsel tatminkarlığını yükseltebileceksiniz.
Remans Geciktirme Spreyi pek çok kullanıcının defalarca sipariş ettiği ve memnun kaldığı piyasadaki en uygun fiyatlı geciktirici spreylerden biridir.
 
Remans Sprey katkılı ve hücrelerinizi besleyen dünyadaki yegane geciktirici spreylerden biridir. Doğal vitamin takiviyesi sayesinde emilimi hızlıca gerçekleşmekte ve hücreleri derhal harekete geçirmektedir.
Geciktirici Spreyler haftada 6 seferi aşmamak suretiyle kullanılabilir; aksi taktirde peniste kızarıklık yapar.
Geciktirici sprey erkeklerin kullanımı içindir...
 
Remans Geciktirici Sprey Kullanım Şekli
Geciktirici Sprey nasıl kullanılır ?
Bizden satın almış olduğunuz geciktirici spreylerin içerisinde Türkçe'ye çevrilmis kullanma prospektüsü bulunmaktadır. Kullanım olarak son derece basit olmakta olup kolay bir şekilde uygulama yapılabilmektedir.
Geciktirici spreyinizi cinsel iliskiye girmeden penisiniz ereksiyon halindeyken sag elinize geciktirici spreyi alarak iyice çalkalayip, sol elinizin baş ve isaret parmagiyla penisinizin sünnet kesim bölgesinden tutarak sag elinizin bas parmagiyla geciktirici spreyin püskürtme vanasina bastirarak 1 defa peniste duyarliligin fazla oldugu bölgelere penisin kafasina (halk dilinde sapka diye tabir ettigimiz) bölgeye püskürtüyoruz ve bas parmagımızla püskürtmüs oldugumuz geciktirici sıvıyı penisimize masaj yaparak iyice yediriyoruz. Hemen ardından da testislere 1 kez geciktirici spreyimizle püskürtüp aynı uygulamayı testislerinize de uygulayıp cinsel iliskiye giriniz.
 
Remans sprey Geciktirici Kimler Kullanır ?
Geciktirici spreyi erken bosalma problemi olanlar veya erken bosalmayi engellemek isteyen 18-60 yaş arası herkes kullanabilir.
 
Faydalı mıdır ?
Geciktirici sprey kullanıldığı taktirde penisin duyarlılığını azaltarak erken bosalmaları katiyen engellemektedir.
Rabiki faydalidir aksi iddia edilemez (kalitesiz, dojaz miktari az olan geciktiriciler hariç)
Geciktirici Sprey Hangi hallerde kullanılamaz ?
Geciktirici spreyi haftada 6 seferi aşmamak suretiyle kullanılabilir aksi taktirde peniste kızarıklık yapar.
Geciktirici sprey erkeklerin kullanımı içindir bayanlar erkeklerin geç boşalması için vajinasına püskürterek kullanamaz veya bayanlar erkeklerinin erken boşalmalarını engellemek için içeceğinin içerisine püskürtülerek de kullanılamaz
 
Erken Boşalma Problemi Nedir ?
Erken boşalma erkeklerin korkulu rüyasıdır. Erken boşalmanin nedenlerini, sebeplerini ve tedavi yöntemleri bu sayfada sizlerle paylaşacağız
Erkekleri etkileyen en sık görülen seksüel problemdir.
Toplumun geneline bakıldıginda ise, bu sorunun bir hayli yaygın oldugu görülüyor
Çalışmalar bu problemin erkeklerin %40'ında endişelenmeyi gerektirecek bir boyutta olduğunu göstermektedir.
Her erkeğin hayatının bir döneminde yaşadigi erken boşalma sorunu mutlaka vardır
Cinsel ilişkilerin en az yarısında her iki tarafın da tatmin olmasını engelleyecek kadar kısa sürede boşalmanın meydana gelmesine erken boşalma denir.
En şiddetli durumunda, ki bu da pek az rastlanan bir durumdur, herhangi bir cinsel uyarı olmadan, yalnızca seksüel uyarıları düsünmek dahi boşalmayi tetikler.
Ancak daha sık olanı vajinaya zorlama sırasında ya da hemen vajinaya girer girmez olanıdır.
Erken boşalmadaki önemli kriter, boşalma erkegin ve partnerinin isteklerinden önce olması ve bunu seksüel ilişkilerinde sıkıntıya yol açmasıdır.
Erkekte istek dışı erken boşalma yaşandığı taktirde cinsel tatminde azalma, suçluluk, utanç ve hayal kırıklığı hissi yaratmaktadır.
Erken boşalma en çok genç erkeklerde ve ilişkilerde yaşanmaktadır.
Ereksiyon tam olamayınca erken boşalma kaçınılmaz olur.
Çogu zaman evliliklerde eşler bu sorunu kabullenmis görünür; oysa evlilik dışı bir ilişkiye girildiginde yeni partner için bu sorun büyük paniğe yol açabilir.
İlk cinsel deneyimlerin sağlıklı olmayan ortamlarda yaşandığı durumlarda kişinin aşırı gergin ve bir performans gösterme geregi içerisinde ilişkiye yaklaştığı durumlarda erken boslamanın sık görüldüğünü biliyoruz
 

Bildirim !

 

Başlık
Açıklama

 

Yükleniyor

İşleminiz gerçekleştirilirken lütfen bekleyin...