Muzur Şeyler !
Ödeme Yap !
Hızlı Seçim, ziyaretçilerin ilgi alanlarına göre kolayca aradaklarını bulmaları için hazır kategori gurupları içerir, hele bir deneyin !
Hızlı Teslimat :
100 TL üzeri alışverişleriniz de ücretsiz kargo !
 • Avantajlar Dünyası :
  Avantaj Rehberimize abone olun, e-mailinize gelecek bildirimlerle hiç birini kaçırmayın .
 • V-Pills Kullanmayan Kalmasın :
  V-Pills 3 Kutu kısa bir süre için indirimde, sadece 290 TL Kaçırmayın...
 • Kurye ile Hızlı Teslimat :
  İzmir içi siparişlerinizde sadece 1 saate kapınıza getiriyoruz.
 • Fleshlight Orjinal Seri Geldi:
  Fleshlight Geldi % 100 orjinal Amerikadan Yapay Vajina.

Gergedan boynuzu tablet nedir

Tarih : 04.12.2012 19:26

 

Gergedan Boynuzu İçerikli Renoster Nedir ?
 
Gergedan tablet, gergedan boynuzu özütü, gergedan hapı veya gergedan kapsül olarak hafızalarda yer edinen ürünün adı renoster dir.
 
2011 yılı başlarından beri piyasada birçok yerde bulunabilen ve satın alınan ürün artık çok daha etkili bir formülasyonla kendini yenileyerek karşınıza çıktı. Eskiden tablet şeklinde üretilen gergedan tablet hapı artık kapsül şeklinde. Çünkü hapsül her bakımdan daha iyi ve etkili.
Yapılan araştırmalar sonucu gergedan kapsülün yutulduktan sonra çok daha hızlı etkisini gösterdiği ve bu sayede gergedan hapını kullanan erkekelerin çok daha kısa sürede hızla fayda gördüğü ve cinsel ilişkiye hazır olduğu görülmüştür.
 
Kapsül olması sayesinde yutulduktan hemen sonra etkisini göstermeye başlayan ve sizi uzun ve performanslı cinsel ilişkiye hazırlayan bir üründür. Saatler süren etkisi sayesinde sadece bir defa değil, arka arkaya defalarca cinsel ilişki yaşamanızı sağlayarak, size daha önce hiç görediğiniz birsertlik verir, erken boşlamanızı önler ve cinsel performansınızı üst düzeye çıkartır.
Ürün amerikada Pharma Ex firması tarafından üretilmektektedir. Firma amerikada üretim yaparak dünyanın birçok bölgesine ilaç ithalatı yapmaktadır. En çağdaş gen yeni teknoloji ve araştırma geliştirme labaratuarları sayesinde birçok üründe yeni gelişmeler ve yeni nesil ürünlerin üretiminde öncü olmaktadır. Lizeda A.Ş. tarafından amerikadan ithal edilen bu ürün ülkemizde 2011 yılında ilk defa satılmış olup 2012 ağustos ayında yenilenerek yeni jenerasyon kapsül formundaki ürün eylül ayında ülkemizde ihtal edilerek stoklarımıza girmiştir
Kalite ödülleri ve ürün iade garantisi ile firmamzı tarafından satışa sunulmaktadır. Gergedan hap eylül ayı boyunca 160 erkeğe dağıtılarak tesler yapılmış olup neticeleri dikkatle takip edilmiştir. Bu testlerde 18 ile 60 yaş arası sağlıklı ve belirli bazı rahatszılıkları olan erkeklerde içermektedir. Hapların kullanılması sonucunda büyük oranda fayda gördüklerini beyan etmişlerdir.
 
Gergedan hapı erkeklerin cinsel sorunlarına çok etkili çözümler sunmasıyla ön plana çıkan tedavi edicide özellikleri olabilen bir üründür. Tedavi ve fayda sağladığı alanlardan bazılarına kısaca değinmek gerekirse daha ilişkinin tamamlanmasına uzun bir süre varken hazzı dengeleyememe ve kontrolsüzlük sonucu erken boşalma yaşandığı durumlarda, cinsel ilişki öncesinde ilişkiyi sağlayamayacak yetersizlikte ki yada cinsel ilişki sırasında ilişkiyi sürdüremeyecek yetersizlikte olan ereksiyon sorunlarının çözümünde, cinsel ilişki sırasındaki hareketli cinsel aktiviteyi sürdüremeyecek kadar performassızlık ve cinsel ilişkinin yaşanması gereken gönemde cinsel ilişkiye girmeyi istemeyecek kadar cinsel isteksizlik sorununda kullanılabilir.
 
Gergedan boynuzu tablet içerisindeki özel etken maddeler sayesinde erken boşalmanızı önler. Bu sayede size uzun süren bir cinsel aktivite, sizin kontrolünüzde olan bir boşalma süreci, daha yüksek oranda doyuma ulaşmanızı sağlayan haz ve keyif almanızı sağlar.
Beklenmedik olarak, hareketli cinsel bir yaşamınız olduğu dönemde yaşayabileceğiniz cinsel isteksizlik ve bahanelerle partnerden kaçmaya çalışma, egonuzun, karizmanızın, güveninizin sarsılmaması için size gereken desteği sağlayarak her an istekli ve cinsel ilişkiye hazır olmanızı tetikler.
Her şartta süper sertlik sağlayarak pertnerinizi memnun etmenizi ve onu doyuma ulaştırmanızı garantiler. Ereksiyon sorunu yaşayarak keyfinizin kaçmasını ve rezil olmanızı engeller. Boşalsanızda hala sert kalarak ikinci, üçüncü, dürdüncü diye devam eden defalarda bile ilişkiye girebilecek sertlik sizinde çok hoşunuza gideceği gibi partnerinizi bu sayede defalarca doruklara çıkarabilir, onun gözünde sizi müthis bir erkek gibi gösterebilir.
Başladığınız en zor posizyonlarda bile performans kaybı yaşamadan üstesinden gelirsiniz. Kısaca gergedan tablet faydaları siz erkeklerde, arabalardaki beşinci vites etkisine benzer.
 
 

Bildirim !

 

Başlık
Açıklama

 

Yükleniyor

İşleminiz gerçekleştirilirken lütfen bekleyin...