Muzur Şeyler !
Ödeme Yap !
Hızlı Seçim, ziyaretçilerin ilgi alanlarına göre kolayca aradaklarını bulmaları için hazır kategori gurupları içerir, hele bir deneyin !
Hızlı Teslimat :
100 TL üzeri alışverişleriniz de ücretsiz kargo !
 • Avantajlar Dünyası :
  Avantaj Rehberimize abone olun, e-mailinize gelecek bildirimlerle hiç birini kaçırmayın .
 • V-Pills Kullanmayan Kalmasın :
  V-Pills 3 Kutu kısa bir süre için indirimde, sadece 290 TL Kaçırmayın...
 • Kurye ile Hızlı Teslimat :
  İzmir içi siparişlerinizde sadece 1 saate kapınıza getiriyoruz.
 • Fleshlight Orjinal Seri Geldi:
  Fleshlight Geldi % 100 orjinal Amerikadan Yapay Vajina.

Penis Büyütme operasyon

Tarih : 04.12.2012 17:15

 

PENİS BÜYÜTME AMELİYATLARI
 
Normal penis boyu ortalama 11-20 cm arasıdır. Genellikle 15 cm kadardır. Bu büyüklük ırklara göre bazı değişiklikler gösterir.
 
Cinsel temasın başarılabilmesi için penis boyunun 10 cm kadar olması yeterlidir. Fakat erkeklerin çok büyük kısmında daha iri bir penise sahip olma hayali vardır. Bu uğurda maddi ve manevi fedakarlıklardan asla kaçınmamaktadırlar. Bu kadınlardaki iri göğüs takıntısına benzer. Çoğu durumda gerekli değildir. Ancak psikolojik etkileri fazla olduğu ve cinsel cesarette azalmaya yol açtığı için bu konuyla alakalı bir çok yöntem geliştirilmiştir. Bunlardan en başarılı olanları ameliyatlardır.
 
Penis büyütme ameliyatının diğer adı phalloplasty dir. Bu ameliyatta amaç penis boyunu uzatmak ve-veya kalınlığını artırmaktır.
 
Bu ameliyat genel anestezi ile yapılır. 1-2 saat arasında sürer. Kalınlaştırma için ya alloderm greft ya da yağ dokusu kullanılır. Kalınlık %30 kadar artırılır.
 
Uzunluğu artırabilmenin en popüler yolu penisin pelvise bağlandığı asıcı bağı keserek yapılır. Bu yolla penisin gerçekte boyu uzamaz ancak vücut dışından görünen kısmı daha fazlalaşacağı için görüntüde daha büyük durur. Yaklaşık aktif penis uzunluğu 3 cm kadar artar.
 
Penis kalınlaştırmanın sonucu geçicidir. Kullanılan dolgu materyalinin ömrü ortalama 1 yıl sonra biter. Penis uzatma operasyonu ise kalıcı sonuç verir. Etkisi ömür boyu sürer.
 
Ameliyat sonrası gerginlik hissi bazen ciltte soyulmalar olabilir. Penis ve skrotum bir süre mor görülebilir. Bu morluk 2-3 hafta kadar sürebilir. Banyoya 1 haftalık süre sonrası sorun yoksa müsade edilebilir.
 
Her cerrahi işlemden sonra olduğu gibi bu işlemden sonra da bazı komplikasyonlar gelişebilir. Bunların neler olduğu ve başarı oranları hakkında ameliyat öncesi ayrıntılı bilgi size zaten verilecektir.

Bildirim !

 

Başlık
Açıklama

 

Yükleniyor

İşleminiz gerçekleştirilirken lütfen bekleyin...