Muzur Şeyler !
Ödeme Yap !
Hızlı Seçim, ziyaretçilerin ilgi alanlarına göre kolayca aradaklarını bulmaları için hazır kategori gurupları içerir, hele bir deneyin !
Hızlı Teslimat :
100 TL üzeri alışverişleriniz de ücretsiz kargo !
 • Avantajlar Dünyası :
  Avantaj Rehberimize abone olun, e-mailinize gelecek bildirimlerle hiç birini kaçırmayın .
 • V-Pills Kullanmayan Kalmasın :
  V-Pills 3 Kutu kısa bir süre için indirimde, sadece 290 TL Kaçırmayın...
 • Kurye ile Hızlı Teslimat :
  İzmir içi siparişlerinizde sadece 1 saate kapınıza getiriyoruz.
 • Fleshlight Orjinal Seri Geldi:
  Fleshlight Geldi % 100 orjinal Amerikadan Yapay Vajina.

İzmir içi Kurye ile Hızlı Teslimat

Tarih : 25.08.2010 15:18

    1998 den beri sektoründe müşteri memnuniyetini referans alan yapımızla ihtiyaçlarınıza anında cevap verebilmek için hız sınırlarını zorluyoruz.

    Sadece izmir için siparişlerde geçerli olan hızlı kurye uygulaması ile ile vermiş olduğunuz şiparişinizi dakikakar içinde hazırlayıp 1 saat içnide sizlere ulaştırıyoruz.

    Vermiş olduğunuz şipariş için günlerce saatlerce beklemnize gerek yok.Yanlızca ödeme bolümünde kurye ile kapıda odeme seçeneğini seçmeniz yeterli.

    Üstelik sadece bununla kalmıyor... Güzenli e-ticaret dongüsü olarak arzu ederseniz ödemenizi kapınıza getiren kurye gorevlisine ister kredi kartı isterse nakit olarak yapabilirsiniz. Ayrıca Bonus ve World kart sahiplerine özel anlaşmamız ile ödemenizi isterseniz 2 ila 12 arasında peşin fiyatına taksitlere böldürerek ödeyebilirsiniz.

    Son oalrak bu hizmeti 100 TL üzeri siparişlerinizde sizlere ücretsiz olarak olarak sağlıyoruz. Üzülmeyin 100 TL altı sipaişletdede bu hizmetten çok cüzi fiyatlarla yararlanabilirsiniz. Sadece 10 TL ye sizde bu hizmeti tercih edebilir anında siparişinizin kapıya gelmesinin keyfini sürebilirsiniz..

müşteri hizmetleri

Bildirim !

 

Başlık
Açıklama

 

Yükleniyor

İşleminiz gerçekleştirilirken lütfen bekleyin...